Program

Programmet finner du her
(foreløpig, endringer vil komme)

Informasjon

Min side
Tid
Fra onsdag 3. november 2021 kl. 11.30
Til fredag 5. november 2021 kl. 14.00
Påmeldingsfrist
Tirsdag 19. oktober 2021 kl. 00.00
{{ form.errors.get('recaptcha_token') }}

Deltagere

Fornavn

Etternavn

Organisasjon/firma

Oddmund Frøystein Agder Fylkeskommune
Børje Michaelsen Agder fylkeskommune
Taryn Galloway Asplan Viak
Tingting Feng Helsedirektoratet
Marie Rande Helseetaten
Kristin Linnestad Helseetaten, Oslo kommune
Frode Hansen Innlandet fylkeskommune
Berit Kvaløy Innlandet fylkeskommune
Niclas Önnesjö KMD
David Andreassen Kommunal- og moderniseringsdepartementet
Signe Kilskar Kunnskapsparken Bodø AS
Carl Erik Nyvold Kunnskapsparken Bodø AS
Kristian Rydland Antonsen Kunnskapsparken Bodø AS
Olga Andersen Nordland fylkeskommune
Christian Annely Nordland Fylkeskommune
Anders Astad Nordland fylkeskommune
Hege Bekken Nordland fylkeskommune
Torbjørn Trane Jensen Nordland fylkeskommune
Hanne Mari Myrvik Nordland fylkeskommune
Niels Henning Gundersen Oslo kommune
Sille Ohrem Oslo kommune
Jomar Sæterøy Maridal Panda analyse
Herdis Sigurgrimsdottir Rogaland fylkeskommune
Oddbjørn Fosså Sandnes kommune
Nadia Remen Svendsen Stavanger kommune
Eli Sirnes Willumsen Willumsen Stavanger kommune
Frants Gundersen Transportøkonomisk institutt
Wiljar Hansen Transportøkonomisk institutt
Audun Igesund Troms og Finnmark fylkeskommune
Irmelin Kristin Nilsen Troms og Finnmark fylkeskommune
Pål Fossland Moa Trøndelag fylkeskommune
Sigrid Husøy Trøndelag fylkeskommune
Iryna Kulagina Trøndelag fylkeskommune
Per Jorulf Overvik Trøndelag fylkeskommune
Jon Olav Sliper Trøndelag fylkeskommune
hans jacob edvardsen Vestfold og Telemark fylkeskommune
Mari Nicholls Espetvedt Vestfold og Telemark fylkeskommune
Trine Orten Groven Vestfold og Telemark fylkeskommune
Kjersti Norgård Aase Vestfold og Telemark fylkeskommune
Even Sannes Riiser Vestfold og Telemark fylkeskommune
Erling Servoll Vestfold og Telemark fylkeskommune
Stig Aasland Vestland fylkeskommune
Abebe Girmay Adera Vestland fylkeskommune
Max Koller Vestland fylkeskommune
Stian Skår Ludvigsen Vestland fylkeskommune
Johanne Sognefest-Haaland Vestland fylkeskommune
Petter Døhlen VIken fylkeskommune
Stein-Owe Hansen Viken fylkeskommune
Jan Hiroshi Lintvedt Viken fylkeskommune
Ingrid Falkflaug Misund Viken fylkeskommune
Hanna Heibø Modalsli Viken fylkeskommune
Farhad Rad Viken fylkeskommune
Amarjit Singh Viken fylkeskommune
Nadja Stumberg Viken fylkeskommune
Cathrine Bergjordet Viken Fylkeskommune/Panda
Orvika Rosnes Vista Analyse
Haakon Vennemo Vista Analyse