Folkehelsekonferansen 2018

Informasjon

Tid
Fredag 5. oktober 2018 kl. 09.00 - 15.30
Påmeldingsfrist
Mandag 24. september 2018 kl. 23.59

ønsker velkommen til Folkehelsekonferansen 2018!


Sted og dato: Scandic Hell Hotel i Stjørdal - 5. oktober 2018, kl 9.00 – 15.30

Konferansepris (dagpakke inkl. lunsj): kr. 650,- pr. deltaker, faktureres i etterkant av konferansen

Deltakere som på grunn av reiseavstand m.v. har behov for overnatting fra 4. - 5. oktober, må selv sørge for å bestille dette ved Scandic Hell Hotel eller ved andre hoteller i nærheten av konferansestedet.

 

Konferansetema
Bedre mental helse!
Hovedforedrag om «Act Belong Commit»-programmet i Danmark v/Vibeke Koushede, Seniorforsker, Statens Institut for Folkesundhed

Andre foredragsholdere:
Ingvild Kjerkol, Stortingsrepresentant
Karen Espelund, Fylkesdirektør for kultur og folkehelse

Målgrupper
Folkehelsealliansens medlemmer, politikere lokalt og regionalt, folkehelsekoordinatorer, samfunnsplanleggere, frivillig sektor, helsepersonellgrupper (helsesøstre, leger, fysioterapeuter)

Folkehelsepris
Under konferansen vil det også bli utdeling av Folkehelseprisen 2018.

Endelig program vil bli lagt ut i siste halvdel av august.

Påmeldingsskjema

Informasjon

Tid
Fredag 5. oktober 2018 kl. 09.00 - 15.30
Påmeldingsfrist
Mandag 24. september 2018 kl. 23.59
{{ form.errors.get('recaptcha_token') }}

Program

Detaljert program vil bli lagt ut i siste halvdel av august!

Kontakt

Bruk skjema under for å ta kontakt!

{{ forms.contact.errors.get('name') }}
{{ forms.contact.errors.get('email') }}
{{ forms.contact.errors.get('message') }}
{{ forms.contact.errors.get('recaptcha_token') }}

Deltagere

Se under hvem som deltar!

Vi gjør oppmerksom på at deltakerlisten ikke kan betraktes som endelig da den kan bli endret helt frem mot konferansestart!

Fornavn

Etternavn

Organisasjon

E-post

Hildur Fallmyr 817 920 632 kfallmyr@online.no
Bjørn Gurihus 817 920 632 bgurihus@online.no
Ann-Karin Mellingen 817 920 632 annmel@trondelagfylke.no
andrea hagstrøm Bedriftidretten i NT andrea.hagstrom@bedriftsidretten.no
Ronny Wollert Andreassen Diabetesforbundet Nord-Trøndelag rwa@ronnywollert.no
Atle Bakken Diabetesforbundet Nord-Trøndelag atle.bakken@outlook.com
Lars Morten Lersveen FFO Trøndelag larslers@vktv.no
Magne Eilif Skjetne FFO Trøndelag magneei@online.no
Veslemøy Barkenes Gjensidigestiftelsen vrb@gjensidigestiftelsen.no
Trine Vekseth Gjensidigestiftelsen trine.vekseth@gjensidigestiftelsen.no
Kathinka Meirik Helse Nord-Trøndelag HF, Sykehuset Levanger, Klinikk for psykisk helsevern og rus kathinka.meirik@hnt.no
Geir Erling Nilsberg Hitra kommune geir.nilsberg@hitra.kommune.no
Steinar Krokstad HUNT, NTNU steinak@ntnu.no
Inger Sofie Aune Johannessen Høylandet kommune inger.sofie.johannessen@hoylandet.kommune.no
Gunn Kristin Nilsen Kattem Frivilligsentral post@kattem.frivilligsentral.no
Ingerlise Prytz Kattem Frivilligsentral lixe64@hotmail.com
Inger Lise Leite Kompetansesenter rus Midt-Norge inger.lise.leite@stolav.no
Voll Marit KS mrsk@live.no
Marit Moe KS i Trøndelag marit.moe@ks.no
Kveli Eva Westum Lierne kommune eva.w.kveli@lierne.kommune.no
Randi Nessemo LOs distriktskontor i Trøndelag randi.nessemo@lo.no
Ole Jørgen Dekkerhus Mental Helse Nord-Trøndelag ole.jorgen@live.no
Kent Are Martinsen Mental Helse Nord-Trøndelag k.martinsen@yahoo.com
Håvard Tidemann Meråker kommune havard.tidemann@meraker.kommune.no
Sigrid Moum MOT sigridm@mot.no
Marte Wivestad MOT Marte@mot.norge
Maylen Carlson Namdalseid kommune maylen.carlson@namdalseid.kommune.no
Sissel Thorsen Namsos Frivilligsentral sissel.thorsen@redcross.no
Marthe Haugdal Nasjonalt kompetansesenter for kultur, helse og omsorg marthe@kulturoghelse.no
Bente Irene Løkken Nord universitet bente.i.lokken@nord.no
Katrine Ingebrigtsen Nord-Trøndelag Røde Kors katrine.ingebrigtsen@redcross.no
Mona Jentoftsen Nord-Trøndelag Røde Kors mona.jentoftsen@redcross.no
Lill Trude Myrslo Nord-Trøndelag Røde Kors lill.myrslo@redcross.no
Anne Ulvin Nord-Trøndelag Røde Kors anne.ulvin@redcross.no
Nina Pettersen Nord-Trøndelag Turistforening nina.pettersen@dnt.no
Nina Skille Nordland Fylkeskommune ninski@nfk.no
Margareth Berg Vårvik Norsk Revmatikerforbund margabe@online.no
Inger Lise Hansen NTNU Fakultet for medisin og helse inger.l.hansen@ntnu.no
Geir Arild Espnes NTNU Senter fort helsefremmende forskning geiraer@ntnu.no
Sissel Pettersen Nye Namsos kommune Sissel.pettersen@mnsk.no
Anne-Lene Gregersen Nærøy kommune anne-lene.fadnes.gregersen@naroy.kommune.no
Siri Belsvik Orkdal kommune siri.belsvik@orkdal.kommune.no
Astrid Birkelund Orkdal kommune astrid.birkelund@orkdal.kommune.no
Berit Kristin Sevatdal Røros Frivilligsentral/Røros kommune berit.sevatdal@roros.kommune.no
Eirin Hermansen Snåsa kommune eirin.hermansen@snasa.kommune.no
Stein Arve Strand St Olavs Hospital, Kompetansesenter rus - Midt-Norge stein.arve.strand@stolav.no
Astrid J Feuerherm TkMN astfe@tkmidt.no
Hege Ertzaas Fossland TkMN hegfo@tkmidt.no
Hanne Jensen Sousa Trondheim kommune. Kulturenheten hanne-jensen.sousa@trondheim.kommune.no
Frode TIller Skjervø Trygg Trafikk Trøndelag skjervo@tryggtrafikk.no
Reitan Kennet Tømmermo TRØBUR kennet@tbur.no
Håkon Sivertsen Trøndelag Forskning og utvikling hakon.sivertsen@tfou.no
Kyrre Kvistad Trøndelag fylkeskommune kyrkv@trondelagfylke.no
Jorunn Lilleslett Trøndelag fylkeskommune jorli@trondelagfylke.no
Line M Nordkvelle Trøndelag fylkeskommune linno@trondelagfylke.no
Margarita Pareja Trøndelag fylkeskommune marcha@trondelagfylke.no
Daryoush Shahvand Shirazi Trøndelag fylkeskommune sh-shahu@ntebb.no
John Tore Vik Trøndelag fylkeskommune johvi@trondelagfylkeskommune.no
Guri Wist Trøndelag fylkeskommune gurwi@trondelagfylke.no
Westman Marta UFU marta.westman@oppdal.com
Nesser Guro Ungdommens fylkesutvalg guro@ufu.no