Folkehelsekonferansen 2018

Informasjon

Tid
Fredag 5. oktober 2018 kl. 09.00 - 15.30
Påmeldingsfrist
Mandag 24. september 2018 kl. 23.59

ønsker velkommen til Folkehelsekonferansen 2018!


Sted og dato: Scandic Hell Hotel i Stjørdal - 5. oktober 2018, kl 9.00 – 15.30

Konferansepris (dagpakke inkl. lunsj): kr. 650,- pr. deltaker, faktureres i etterkant av konferansen

Deltakere som på grunn av reiseavstand m.v. har behov for overnatting fra 4. - 5. oktober, må selv sørge for å bestille dette ved Scandic Hell Hotel eller ved andre hoteller i nærheten av konferansestedet.

 

Konferansetema
Bedre mental helse!
Hovedforedrag om «Act Belong Commit»-programmet i Danmark v/Vibeke Koushede, Seniorforsker, Statens Institut for Folkesundhed

Andre foredragsholdere:
Ingvild Kjerkol, Stortingsrepresentant
Karen Espelund, Fylkesdirektør for kultur og folkehelse

Målgrupper
Folkehelsealliansens medlemmer, politikere lokalt og regionalt, folkehelsekoordinatorer, samfunnsplanleggere, frivillig sektor, helsepersonellgrupper (helsesøstre, leger, fysioterapeuter)

Folkehelsepris
Under konferansen vil det også bli utdeling av Folkehelseprisen 2018.

Endelig program vil bli lagt ut i siste halvdel av august.

Påmeldingsskjema

Informasjon

Tid
Fredag 5. oktober 2018 kl. 09.00 - 15.30
Påmeldingsfrist
Mandag 24. september 2018 kl. 23.59
{{ form.errors.get('recaptcha_token') }}

Program

Detaljert program vil bli lagt ut i siste halvdel av august!

Kontakt

Bruk skjema under for å ta kontakt!

{{ forms.contact.errors.get('name') }}
{{ forms.contact.errors.get('email') }}
{{ forms.contact.errors.get('message') }}
{{ forms.contact.errors.get('recaptcha_token') }}

Deltagere

Se under hvem som deltar!

Vi gjør oppmerksom på at deltakerlisten ikke kan betraktes som endelig da den kan bli endret helt frem mot konferansestart!

  • Fornavn

    Etternavn

    Organisasjon

    E-post

  • Hildur Fallmyr
    817 920 632
    kfallmyr@online.no
  • Ann-Karin Mellingen
    817 920 632
    annmel@trondelagfylke.no
  • andrea hagstrøm
    Bedriftidretten i NT
    andrea.hagstrom@bedriftsidretten.no
  • Veslemøy Barkenes
    Gjensidigestiftelsen
    vrb@gjensidigestiftelsen.no
  • Trine Vekseth
    Gjensidigestiftelsen
    trine.vekseth@gjensidigestiftelsen.no
  • Steinar Krokstad
    HUNT, NTNU
    steinak@ntnu.no
  • Inger Sofie Aune Johannessen
    Høylandet kommune
    inger.sofie.johannessen@hoylandet.kommune.no
  • Inger Lise Leite
    Kompetansesenter rus Midt-Norge
    inger.lise.leite@stolav.no
  • Kveli Eva Westum
    Lierne kommune
    eva.w.kveli@lierne.kommune.no
  • Håvard Tidemann
    Meråker kommune
    havard.tidemann@meraker.kommune.no
  • Sissel Thorsen
    Namsos Frivilligsentral
    sissel.thorsen@redcross.no
  • Bente Irene Løkken
    Nord universitet
    bente.i.lokken@nord.no
  • Anne Ulvin
    Nord-Trøndelag Røde Kors
    anne.ulvin@redcross.no
  • Nina Pettersen
    Nord-Trøndelag Turistforening
    nina.pettersen@dnt.no
  • Anne-Lene Gregersen
    Nærøy kommune
    anne-lene.fadnes.gregersen@naroy.kommune.no
  • Siri Belsvik
    Orkdal kommune
    siri.belsvik@orkdal.kommune.no
  • Astrid Birkelund
    Orkdal kommune
    astrid.birkelund@orkdal.kommune.no
  • Berit Kristin Sevatdal
    Røros Frivilligsentral/Røros kommune
    berit.sevatdal@roros.kommune.no
  • Stein Arve Strand
    St Olavs Hospital, Kompetansesenter rus - Midt-Norge
    stein.arve.strand@stolav.no
  • Håkon Sivertsen
    Trøndelag Forskning og utvikling
    hakon.sivertsen@tfou.no
  • Kyrre Kvistad
    Trøndelag fylkeskommune
    kyrkv@trondelagfylke.no
  • Line M Nordkvelle
    Trøndelag fylkeskommune
    linno@trondelagfylke.no
  • Margarita Pareja
    Trøndelag fylkeskommune
    marcha@trondelagfylke.no