Unik mulighet for å påvirke til bedre opplæring!

Nå har du en unik mulighet til å påvirke for en bedre opplæring! Du blir også kjent med nye lærlinger fra hele Trøndelag - sosial og gøy!
Rune Nilson kommer - kommer du?

 

Lærlingerådet inviterer alle lærlinger i Trøndelag til Lærlingekonferansen 2018, fredag 16.11.18 til lørdag 17.11.18

Sted: Quality Airport Hotel Værnes på Stjørdal.
Pris: Gratis
Transport: For de med lang reisevei  (min 1. time med kollektivtransport) blir kostnadene dekt av fylkeskommunen.

Fredag:

Fra kl. 17:           Registrering

18:45                  Oppstart og åpning
                           Vi spiser taco, blir kjent, konkurranser og mer moro.

 

Lørdag:
Fra kl. 08:00       Frokost

09:00                   Rune Nilson kommer – Velg yrkesfag!

09:45                   Læringerådets kampsaker:  Diskusjon og gruppearbeid.   

11:45                   Lunsj

12:35                   Eksterne gjester (politikere, administrasjon, rektorer m.fl.) er invitert og deltar i gruppearbeid

 

                            Paneldebatt – Våre kampsaker!

14:55                   Avslutning

 

For dere som skal ha overnatting blir dere plassert i dobbeltrom. Du kan komme med ønsker i påmeldingen.

Denne konferansen er arrangert gjennom fylkeskommunen og derfor er det ikke tillat med alkohol/rusmidler.

Link til hotell som ligger i sentrum av Stjørdal.

https://www.google.com/maps/place/Kj%C3%B8pmannsgata+20,+7500+Stj%C3%B8rdal/@63.467933,10.9207055,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x466d15f265ecce07:0xefea177f3dda033d!8m2!3d63.467933!4d10.9207055

 

  

                                                                                                                                                                                       

Påmeldingsskjema

Informasjon

Tid
Fra fredag 16. november 2018 kl. 17.00
Til lørdag 17. november 2018 kl. 15.00
Påmeldingsfrist
Torsdag 1. november 2018 kl. 23.59

Påmeldingsfrist

Påmeldingsfristen er passert, det er ikke lenger mulig å melde seg på.

Deltagere

Fornavn

Etternavn

Arbeidsplass

Nina Sætnan Be leker stjørdal
Benjamin Geving Birger Pedersen AS
Odd Bjørnar Jekthammer Haugen Birger Pedersen As
Kaiwen Tan Brundalen Skole, Trondheim
Silje Madelen Ovesen Cafe Hjerterknekten
Åse Tiller Café hjerterknekten
Kine Helene Aas Langeng Café hjerterknekten
Fredrik Strøm Karlsen Charlottenlund VGS
Malin Skaug Dahle Blikk
Veronica Stavå Dragvoll Helse- og velferdssenter
Kenneth Richardsen Dragvoll HVS
Nora Elise Skjevik Dragvoll HVS
Kjersti Bjørnevik Elev- og lærlingombudet
Alexander Bjørnbeth Elteam
Thomas Lai Evry
Ørjan Moen Evry AS
Lars Trygve Karlsvik Hoel FuglesangDahl AS
Jørgen Nonset Kristiansen FuglesangDahl AS
Georg Winje Gauldal VGS
Emil Ekmann Grong
Tonje Sandvoll Gullvika naturbarnehage
Hanna Vik Haraldreina skole/ carbon fritidsklubb
Sarah Marie Løkken Haverslia Barnehage Tynset
Kristine Fossland Helsehuset Namsos
Victoria Akseth Hitra Kommune
Helene Østensen Hitra Kommune
Mercy Tetlie Hjemmesykepleien Verdal Kommune
Lars håkon Haugsnes Icopal tak a/s
Natalie Gjengset Ilsvika helse-og velferdssenter
Babikir Adam Inderøy kommune
Mohsmmed Bagal Serag Inderøy kommune
Anita Martinsen Kattem helse- og velferdssenter
Biniam Yohanes Leksvik Bo- og aktivitets-tjenester
Thea Karoline Ruud Leksvik Helsetun, Indre Fosen kommune
Thale Berg Johansen Leksvik Helsetunet - Indre fosen kommune
Tor Egil Berntsen Levanger VGS
Fredrik Røhme Lærlingerådet Trøndelag/ SpareBank1 SMN
Petter Nordhaug Lærlingerådet Trøndelag/ Wist last og buss
Karina Zemaityte Lærlingerådet/Heimdal vgs
Sigve Dalsegg Mikkelsen
Benjamin Buvik Moldstad mur as
Victoria Blekken Grøtte Mule Gårdsbarnehage
Daniel Krogstadnes Møller Bil Trondheim
Marius Westgård Møller Bil Trondheim
Ane Margit Vold Namdal Rehabilitering IKS
malene johansen nammo nad
Jan Ivar Skage Namsos Kommune
Petter Gellein Marken Neka Bygg AS
Nigina Bayani Nidarvoll helsehus
Tina Moe Nidarvoll helsehus, Trondheim kommune
Emilie Moore Bernhoft Nortura Malvik
Werner Enrique Myhre Nortura Malvik
Elin Singsaas Nortura Malvik
Anna Soma Nortura Malvik
Magnus Benum Ntnu
Sunniva Thorland Orkdal VGS
Tamila Khadisova Pikene på Torget Orkanger
Kathrine Kvam Porsmyra barnehage, Trondheim kommune
Frida Pettersen Ranemsletta bhg
erling braa reco bygg og skadeteknikk
Aman Chhetri Reco bygg og skadeteknikk
Benjamin Bogen Relacom AS
Håkon Dahl Letnes Relacom AS Trondheim
Mari Sandnes Røros Auto A/S
Katarzyna Szlejter Sircon Norge AS
Maria Elisabeth Aurora Herold Bothner Skogstua Barnehage. Tynset
Dina Marie Byberg Skjeflo slalomsvingen
Thea Renathe Bjørnes Slalåmsvingen bofellesskap
Gabriel Larsen Berg Smøla vindpark
Joacim Refseth Snåsakroa
Karen Krogh Solsiden omsorgshjem, Alvdal kommune
Christine Stav Solvangbarnehage
Jacquilyn Igot Larsen Sommerstua treffsted psykisk helse Trondheim
Agnes Jorunn Lunde Nilsen St.Olavs Hospital avd Orkdal
Thiago Grøndal Steinkjer kommune, Lø Skole
Amber Desirée Nepås Steinkjer kommune. Avlastningsbolig for barn- og unge.
Simen Refsnes Strand oppvekstsenter
GHEBRETNSAE TESFAMICHAEL SVGS og NAV Jobb-Huset steinkjer
Petter Kilnes Tiller vgs
Kuflom Haile Trondheim Eiendom
Merhawi Tesfu Tewelde Trondheim Eiendom
Sander Langaas Trondheim kommune
Jens Viken Lium Trondheim Kulde AS
Trym Støle Steen Trondheim Stål AS
Oliver Warhuus Trondheim Stål AS
Benthe Asp Trøndelag Fylkeskommune
Helle Dybvad Trøndelag Fylkeskommune
Mai Helen Reksen Trøndelag Fylkeskommune
Annar Gravråk Trønder Energi Nett (medlem av lærlingerådet)
Trygve Kolås Varmbobygg
Veronika Norum Verdal kommune