Forsiden

Arrangør: Trøndelag Idrettskrets og Trøndelag fylkeskommune inviterer til regionvise temakvelder høsten 2019 med tema idrettsanlegg og spillemiddelsøknader

Målgruppe: Alle idrettsråd, idrettslag og særidrettsgrupper/ildsjeler med ideer eller planer om utvikling av idrettsanlegg.

Start: Alle dager kl. 18.00. Kaffe/te fra kl 1730
Slutt: Alle dager kl 21.00

Pris: Gratis. Husk påmelding.

Sted:
Høylandet (10.september) - Høylandet Helsehus, Vargeia 25
Steinkjer (12.september) - Campus Steinkjer,(auditorium Steinkjerhallen), Elvenget 20
Stjørdal (23.september) - Kimen kulturhus (Vektersalen), Sandgata 15
Orkanger (2.oktober) - Orkdal rådhus (kommunestyresalen), Allfarveien 5

Kontakt:
Einar Lund, tlf 41900030, einar.lund@idrettsforbundet.no
Tove Helland Pedersen, tlf 47061390, tovpe@trondelagfylke.no

Påmeldingsfrist: 1 uke før respektive temakveld/sted

Påmeldingsskjema

Informasjon

Min side
Tid
Fra tirsdag 10. september 2019 kl. 18.00
Til onsdag 2. oktober 2019 kl. 21.00
{{ form.errors.get('recaptcha_token') }}

Program

• Kaffe/te/vann fra 17.30. Velkommen og presentasjon 18.00.
• Idrettens anleggsplan i Trøndelag, 2020 - 2024.
• Hva må vi vite for å unngå kostbare tabber i spillemiddelsøknadene.
• Krav til regnskap, revisjon og momsrefusjon.
• Krav og rutiner fra respektive kommuner.
• Spørsmål og svar. Ferdig 21.00.


Kurslærere på kveldene:
Trøndelag Idrettskrets: Einar Lund, eller stedfortreder
Trøndelag Fylkeskommune: Gisle Løseth, eller stedfortreder
Revisjon Midt-Norge SA: Knut Tanem, eller stedfortreder
Kommunal saksbehandler: Fra det aktuelle geografiske område for respektive temakveld

Deltagere

Fornavn

Etternavn

Organisasjon

Ida Sofie Johansen Arbeidernes turn- og idrettsforening
Trygve Beyer Frosta Kommune
Reidar Wennevik Følling IL
Jorunn Lilleslett Grong IL
Bror Blichfeldt Hitra IL/Hitra fotballklubb
Marit Aune Hitra kommune
Olve Morken Holtålen kommune
Øyvind Slungård IL Varden Meråker
Birgit Bjerkan Inderøy kommune
Gunleik Hoffmann Innherred kajakklubb
Bjørg Aalbergsjø Innherred Kajakklubb
Anders Rohde Kolvereid IL
Nine Skårild Krokstadøra IL
Ståle Langolf Langstein Sportskytterlag
Annette Thorvik Pettersen Leka IL
Aina Hege Haug Leka IL - Leka Idrettsråd
Olav Martin Indgaard Levanger idrettsråd
Kjersti Nordberg Levanger kommune
Frode Gåsbakk Lierne/Høylandet kommune
Ann-Inger Leirtrø Lånke IL
Rune Rømo Lånke IL
Hans Jørgen Renå Malvik Kommune
Frode Aune Meråker kommune
Stein Eigil Jørgensen Namsos Orienteringsklubb
Tove Moan Andersen NCF Region Midt
Ann Evy Duun Nye Namsos
Brit Randi Sæther Pedersen Nye Namsos
Baard Skoglund Kristiansen Nye Namsos
Kenneth Haug Nærøy kommune
Anne-Lene Gregersen Nærøy kommune og styremedlem Trøndelag idrettskrets
Sjur Vammervold Oppdal kommune
Ove Aanonsen Orkanger Idrettsforening
Anders Rotstigen Skjøld Orkanger IF
Kai Roger Magnetun Orkdal kommune
Gunda Øyangen Lindberg Orkla fjellsportklubb
Tina Kathrine Osen Hagen Osen kommune
Sissel Blix Aaknes Osen kommune
Tor Reidar Dahl Otterøy Idretslag
Annbjørg Eidheim Overhalla kommune
Olav Jule Overhalla skytterlag
Lill Bøe Rennebu kommune
Torbjørn Busch Rørvik pistolklubb
Erlend Høgsnes Rørvik pistolklubb
Anne Margrete Eidem Selbu kommune
Gunn Fornes Skatval Skilag
Magnar Vingelen Sokna IL
Bjørn Wang Sokna IL
LivTrongmo Hognes Steinkjer idrettsråd
Trond Sakshaug Steinkjer Idrettsråd
Hugo Alexandersen Steinkjer Sportsdykkere
Tommy Belsaas Steinkjer Sportsdykkere
Håvard Reitlo Steknkjer Sportsdykkere
Aleksander Miljus Stjørdal Frisbeeklubb
Asbjørn Andersen Stjørdal Idrettsråd
Joachim Engan Stjørdal kommune - Etat Kultur
Helene Arnø Stjørdals-Blink Gotball
Tove Hatling Jystad Stod idrettslag
Sigrif Sundfær Stod il
Randi Torås Stod IL
Jørgen Hagemo Sæther Stokkan Alpinklubb
Rune Haukås Stokkan Alpinklubb
Øystein Meyer Stokkan Alpinklubb
May Romundstad Trøndelag Idrettskrets
Terje Rønning Trøndelag idrettskrets
Ståle Vaag Trøndelag Idrettskrets
Paul Tollef Elvebø Verdal Idrettsråd
Ronny Storhaug Verdal klatreklubb
Frode Strand Verdal kommune, Kulturtjenesten
Hans Erik Mortensen Verdal Motorsenter ( Kvernmo Motor SA )
Terje Haanes Verdal Svømmeklubb
Nina Grøtan-Johndon Verdal Turnforening
Mats Holbø Frydenberg Vestbyen Fotball
Per Arne Urland Vinne IL
Torbjørn Veie Vinne IL
Wenche Vuttudal Ytre Snillfjord idrettslag (YSIL)
Aase Vedul-Moen Aasguten I.L