Velkommen til vårmøte i Folkehelsealliansen i Trøndelag!

Informasjon

Sted
HUNT forskningssenter NTNU, Levanger
Tid
Torsdag 28. mars 2019 kl. 10.00 - 15.00
Påmeldingsfrist
Tirsdag 26. mars 2019 kl. 16.00

Medlemmer inviteres med dette til vårmøte Folkehelsealliansen i Trøndelag.

Dato:               28. mars 2019

Tid:                  kl. 10.00 – 15.00

Sted:                HUNT forskningssenter NTNU, Levanger

Kontakt:           Kyrre Kvistad, TFK og Steinar Krokstad, HUNT forskningssenter NTNU

Alliansepartnere som har oppnevnt vararepresentanter kan også melde seg på møtet sammen med den faste representanten.

Om programmet (detaljert program kommer):

  • Blabla

 

NB! Husk å bruke vår felles facebookside www.facebook.com/folkehelsealliansen,
be alle venner om å like siden, og bruk også egne web-sider til å fremme kjennskap til alliansens arbeid!

Påmeldingsskjema til vårmøte i Folkehelsealliansen i Trøndelag

Informasjon

Sted
HUNT forskningssenter NTNU, Levanger
Tid
Torsdag 28. mars 2019 kl. 10.00 - 15.00
Påmeldingsfrist
Tirsdag 26. mars 2019 kl. 16.00
{{ form.errors.get('recaptcha_token') }}

Kontakt

Bruk skjema under for å ta kontakt!

{{ forms.contact.errors.get('name') }}
{{ forms.contact.errors.get('email') }}
{{ forms.contact.errors.get('message') }}
{{ forms.contact.errors.get('recaptcha_token') }}

Deltagere på vårmøte i Folkehelsealliansen i Trøndelag

Disse er påmeldt! Vi gjør oppmerksom på at det kan komme endringer i påmeldingslisten fram mot møtetidspunktet.

Fornavn

Etternavn

Organisasjon

E-post

Jörgen Persson Bräcke Kommun jorgen.persson@bracke.se
Lars Morten Lersveen FFO Trøndelag larslers@vktv.no
Magne Skjetne FFO Trøndelag magneei@online.no
Toril Bjørken Skjørholm Fylkesmannen i Trøndelag fmtltbs@fylkesmannen.no
Steinar Krokstad HUNT, NTNU steinak@ntnu.no
Eva Westum Kveli Indre Namdal/ Lierne kommune eva.w.kveli@lierne.kommune.no
Marit Moe KS-kontoret Steinkjer marit.moe@ks.no
Ivar Henry Larsen MDG i.henlar@gmail.com
Siri Rosvold Brustad Nasjonalforeningen for folkehelsen sibr@nasjonalforeningen.no
Vegard Knudsen Nav Trøndelag vegard.knudsen@nav.no
Göran Hallman Region Jämtland Härjedale goran.hallman@regionjh.se
Mariana Mehlqvist Region Jämtland Härjedalen mame1401@student.miun.se
Eirin Hermansen Snåsa kommune eirin.hermansen@snasa.kommune.no
Stine Strand Steinkjer kommune stine.strand@steinkjer.kommune.no
Maren Sneeggen Trøbur marens@tbur.no
Bjørn Gurihus Trøndelag eldreråd og Pensjonistenes Fellesorg.(PFO) Trondheim. bgurihus@online.no
Carl Sitter Geving Trøndelag fylkeskommune carl.geving@ntebb.no
Kyrre Kvistad Trøndelag fylkeskommune kyrkv@trondelagfylke.no
Margarita Pareja Trøndelag fylkeskommune margaritapareja@gmail.com
Kari Anne I. Simonsen Trøndelag Musikkråd kaans66@online.no