Velkommen til vårmøte i Folkehelsealliansen Nord-Trøndelag!

Informasjon

Sted
HUNT forskningssenter NTNU, Levanger
Tid
Torsdag 5. april 2018 kl. 09.30 - 15.30
Påmeldingsfrist
Onsdag 4. april 2018 kl. 13.00

Medlemmer inviteres med dette til vårmøte Folkehelsealliansen Nord-Trøndelag.

Dato:               5. april 2018

Tid:                  kl. 9.30 – 15.00

Sted:                HUNT forskningssenter NTNU, Levanger

Kontakt:           Kyrre Kvistad, NTFK og Steinar Krokstad, HUNT forskningssenter NTNU

Alliansepartnere som har oppnevnt vararepresentanter kan også melde seg på møtet sammen med den faste representanten.

Om programmet (detaljert program kommer):

  • Hva er ABC for bedre mental helse? – en oppsummering
  • Hvordan ta i bruk ABC-metodikken i praksis?
    • Eksempler fra 1) kommunenivå, 2) frivillig sektor, 3) Helse N-T HF
  • Hva kan Folkehelsealliansen bety som verktøy for fylkeskommunens folkehelsearbeid, partnerskapsarbeidet og for samarbeidet med tredje sektor?
  • Folkehelseallianse for hele Trøndelag – kommunikasjonsstrategi for det nye partnerskapet
  • Gjennomgang og behandling av «FANT-rapport nr. 2 – Mat for bedre helse»

 

NB! Husk å bruke vår felles facebookside www.facebook.com/folkehelsealliansen,
be alle venner om å like siden, og bruk også egne web-sider til å fremme kjennskap til alliansens arbeid!

Påmeldingsskjema til vårmøte i Folkehelsealliansen Nord-Trøndelag

Informasjon

Sted
HUNT forskningssenter NTNU, Levanger
Tid
Torsdag 5. april 2018 kl. 09.30 - 15.30
Påmeldingsfrist
Onsdag 4. april 2018 kl. 13.00

Aktiviteten er ferdig og det er ikke mulig å melde seg på lenger.

Kontakt

Bruk skjema under for å ta kontakt!

{{ forms.contact.errors.get('name') }}
{{ forms.contact.errors.get('email') }}
{{ forms.contact.errors.get('message') }}
{{ forms.contact.errors.get('recaptcha_token') }}

Deltagere på vårmøte i Folkehelsealliansen Nord-Trøndelag

Disse er påmeldt! Vi gjør oppmerksom på at det kan komme endringer i påmeldingslisten fram mot møtetidspunktet.

  • Fornavn

    Etternavn

    Organisasjon

    E-post

  • Andrea Hagstrøm
    Bedriftsidretten i NT
    andrea.hagstrom@bedriftsidretten.no
  • Lars Morten Lersveen
    FFO Trøndelag
    larslers@vktv.no
  • Nancy Haugan
    Helse Nord-Trøndelag HF
    nancy.haugan@hnt.no
  • Arne Okkenhaug
    HNT HF
    arne.okkenhaug@hnt.no
  • Paul Georg Skogen
    HNT HF
    paulgeorg.skogen@hnt.no
  • Erik R. Sund
    HUNT-ISM-NTNU
    erik.r.sund@ntnu.no
  • Steinar Krokstad
    HUNT, NTNU
    steinak@ntnu.no
  • Stein Arve Strand
    Kompetansesenter rus - Midt-Norge
    stein.arve.strand@stolav.no
  • Marit Moe
    KS Midt-Norge/Nord-Trøndelag
    marit.moe@ks.no
  • Randi Nessemo
    LOs distriktskontor i Trøndelag
    randi.nessemo@lo.no
  • Sara Bjune Mead
    Midtre Namdal samkommune
    sara.mead@mnsk.no
  • Betsy Sand
    Nasjonalforeningen for folkehelsen
    betsy-sa@frisurf.no
  • Marthe Haugdal
    Nasjonalt kompetansesenter for kultur, helse og omsorg
    marthe@kulturoghelse.no
  • Odd Håpnes
    Nasjonalt kompetansesenter for kultur, helse og omsorg
    odd@kulturoghelse.no
  • Randi Balgaard
    NFF Region Midt
    randigbalgaard@hotmail.com
  • Camilla Sandvik Børve
    Nord universitet
    camilla.s.borve@nord.no
  • Vegar Rangul
    Nord Universitet
    vegar.rangul@nord.no
  • Einar Jakobsen
    Nord-Trøndelag Røde Kors
    einar.jakobsen@ntebb.no
  • Anne Ulvin
    Nord-Trøndelag Røde Kors
    anne.ulvin@redcross.no
  • Annbjørg Støa
    Norsk Sykepleierforbund
    Annbjorg.Stoa@hnt.no
  • Unni Lundby Hammeren
    Norske Kvinners Sanitetsforening Nord-Trøndelag
    unni.hammeren@gmail.com
  • Anne-Lene Gregersen
    Nærøy kommune
    anne-lene.fadnes.gregersen@naroy.kommune.no
  • Kennet Tømmermo Reitan
    Trøndelag Barne- og Ungdomsråd
    kennet@tbur.no
  • Kyrre Kvistad
    Trøndelag fylkeskommune
    kyrkv@trondelagfylke.no
  • Jorunn Lilleslett
    Trøndelag fylkeskommune
    jorli@trondelagfylke.no
  • Margarita Pareja
    Trøndelag fylkeskommune
    marcha@trondelagfylke.no
  • Daryoush shahvand shirazi
    Trøndelag fylkeskommune
    sh-shahu@ntebb.no
  • Rakel S Trondal
    Trøndelag Fylkeskommune
    raktr@trondelagfylke.no
  • Tore Kristiansen
    Trøndelag fylkeskommunen
    torek3@online.no
  • Kari Anne Simonsen
    Trøndelag musikkråd
    kaans@online.no