Informasjon

Min side
Sted
Teams (lenke sendes ut til påmeldte)
Tid
Fredag 28. januar 2022 kl. 09.00 - 14.00
Påmeldingsfrist
Mandag 24. januar 2022 kl. 23.59
{{ form.errors.get('recaptcha_token') }}

Deltagere

Fornavn

Etternavn

Firma-/avdelingsnavn

siv hemsett Agder fylkeskommune
Børje Michaelsen Agder fylkeskommune
Helene Vedal Agder fylkeskommune
Marte Aarvik Byrådsavdeling for arbeid, integrering og sosiale tjenester
Erik Holm Melby Fauske kommune
susanne Lupton Finnmark fylkeskommune, avdeling for voksenopplæring, karriere og integrering
Margaret Aune Fosenregionen
Stig Pedersen HK-dir
Kaja Reegård HK-dir
Remi Mikalsen HK-dir / Avdeling for karriereveiledning
Turid Borud Innlandet fylkeskommune
Berit Kvaløy Innlandet fylkeskommune
Ingrid Lauvdal Innlandet fylkeskommune
Turid Lie Innlandet fylkeskommune
Kari mette Lullau Kmd
Ingrid Slungaard Myklebust Lofotrådet
Laura Johanne Olsen Lofotrådet
Paul Eidhammer Møre og Romsdal fylkeskommune
Dan Ernes Møre og Romsdal fylkeskommune
Trygve Grydeland Møre og Romsdal fylkeskommune
Ingunn Sjåholm Møre og Romsdal fylkeskommune
Olav Drangeid Møre og Romsdal fylkeskommune, kompetanse- og næringsavdelinga
Marianne Thomassen Narvik kommune
Marianne Tønnessen NIBR
Roar Jensen Nordland fylkeskommune, avd for utdanning og kompetanse
Niels Henning Gundersen Oslo kommune, byrådsavdeling for finans
Jomar Sæterøy Maridal Panda analyse
Lasse Eide Rogaland fylkeskommune
Sølvi Jacobsen Rogaland fylkeskommune
Herdis Sigurgrimsdottir Rogaland fylkeskommune
May Bente Eriksen Troms og Finnmark fylkeskommune
Ole-Martin Linaker Troms og Finnmark fylkeskommune
Irmelin Kristin Nilsen Troms og Finnmark fylkeskommune, statistikk og analyseenheten
Anna Lindbach Troms og FInnmark fylkeskommune, Utdanning øst
Per Overvik Trøndelag Fylkeskommune
Jon Olav Sliper Trøndelag Fylkeskommune
Tove Stavrum Trøndelag Fylkeskommune
Anne Grete Wold Trøndelag fylkeskommune
Eirik Hjulstad Iversen Trøndelag fylkeskommune, avd, Utdanning og kompetanse
Lisbeth Pedersen Trøndelag fylkeskommune, avdeling utdanning og kompetanse
Karen Anne Kjendlie Vestfold og Telemark fylkeskommune
Kjersti Norgård Aase Vestfold og Telemark fylkeskommune
Marit Bjerknes Rød Vestfold og Telemark Fylkeskommune
Hanne Espe Vestland fylkeskommune
Kristin Iversen Vestland fylkeskommune
Max Koller Vestland fylkeskommune
Stian Skår Ludvigsen Vestland fylkeskommune
Arnhild Danielsen Viken fylkeskommune
Jørn Haabeth Viken fylkeskommune
Trine Moe Viken fylkeskommune
Farhad Rad Viken fylkeskommune
Elena Rosnes Viken fylkeskommune
Jon Moxnes Steineke Viken Fylkeskommune
Mari Engh Viken Fylkeskommune/ Avd. Entreprenørskap og næringsrettet kompetanse
Anne K. Wold Viken fylkeskommune/rådsområde Næring