Yrkesfagkonferansen 2020

Informasjon

Min side
Tid
Tirsdag 4. februar 2020 kl. 09.00 - 15.00
Påmeldingsfrist
Tirsdag 21. januar 2020 kl. 23.59

 

Målgruppe for denne konferansen er for eksempel rektorer/ avdelingsledere/lærere/ rådgiver videregående skoler med yrkesfag, deltakere innenfor fag- og yrkesopplæringen (opplæringskontor, lærebedrifter, instruktører, faglig ledere) og andre aktuelle parter innenfor yrkesfag. 

Deltakeravgift for eksterne er 650,- kr (dvs for deltakere som ikke er tilhørende videregående skoler/ fag- og yrkesopplæring  i Trøndelag fylkeskommune)

Påmeldingsfrist er torsdag 10. januar 2020

 

Påmeldingsskjema

Deltakeravgift for eksterne er 650,- kr (dvs deltakere som ikke er fra videregående skoler/ fag- og ykesopplæringe i Trøndelag fylkeskommune)
Påmeldte deltakere som ikke møter faktureres med 650,- kr. 

Informasjon

Min side
Tid
Tirsdag 4. februar 2020 kl. 09.00 - 15.00
Påmeldingsfrist
Tirsdag 21. januar 2020 kl. 23.59

Påmeldingsfrist

Påmeldingsfristen er passert, det er ikke lenger mulig å melde seg på.

Kontakt

{{ forms.contact.errors.get('name') }}
{{ forms.contact.errors.get('email') }}
{{ forms.contact.errors.get('message') }}
{{ forms.contact.errors.get('recaptcha_token') }}

Deltagere

Fornavn

Etternavn

Firma-/avdelingsnavn

Marit Harbak Atea
Tone Beate Trones Avdeling for fagopplæring, Personaltjenesten, Trondheim kommune
Hege Hauge Avdeling for fagopplæring, Trondheim kommune
Trine Nevermo Avdeling for fagopplæring, Trondheim kommune
Irene Laukholm Avdeling utdanning, Plan og utvikling
Randi Kristin Svarva Avdeling utdanning, Seksjon tilbud og kompeanse
Tarjei Moen Avdeling utdannnig, Plan og Utvikling
Kjell Bjørnbet Backe Trondheim
Jørn Kvitland Bertel O. Steen
Alexander Skjefte Bryggeriet Pub og Kjøkken
Gunnar Børøsund Byggopp
Ingrid Due Byåsen vgs
stig mårstad Byåsen vgs
Atle Walvåg Byåsen vgs
Ronny Engan Byåsen videregående skole
Aud Perly Døsvik Charlottenlund vg skole
Cathrine Tronshart charlottenlund vg skole
Kjell Fjerstad Charlottenlund vgs
Johnny Forsbakk Charlottenlund Vgs
Grete Berg Gravaas Charlottenlund vgs
Monica Helen Holmøyvik Charlottenlund vgs
Anne Sophie Hunstad Charlottenlund vgs
Tone Høvik Charlottenlund vgs
Lars Michelsen Charlottenlund vgs
rune norli Charlottenlund VGS
Anne Sofie Eckhoff Salvesen Charlottenlund vgs
Anne Mette Aftret Charlottenlund vgs.
Anette Ege Charlottenlund vgs/Service og Samferdsel
Halldis Berg Charlottenlund videregående skole
Svend-Bertil Braaten-Jakobsen Charlottenlund Videregående skole
Carl Haarberg Charlottenlund videregående skole
Marit Snerting Charlottenlund videregående skole
Svein-Erik Torsmyr-Jonassen Consto Midt-Norge AS
Christian Aasbø Hammer EBA avd. Byggopp
Kristian Dahlberg Hauge EBA Trøndelag
Lisa Jenssen Fag- og yrkesopplæring
Unni Wikstrøm Fag- og yrkesopplæring
Janne Kristin Bjørnerås Fagforbundet Trøndelag
Tina Paulsen Stenkløv Fagforbundet Trøndelag
stein illevold Fagopplæring i Fjellregionen
Per Erik Sandnes Fagopplæring i Fjellregionen
Tone Elisabeth Stensaas Fagopplæring i Fjellregionen
Ane Henriksen Fosen vgs
Odd Arne Kristiansen Fosen vgs
Siw Kari Loen Fosen vgs
Arve Ophaug Fosen VGS
Trine Skorstad Fosen vgs
kjell lillemo Fosen Videregående Skole
Tove Helen Rosvold Fosen videregående skole
Geir Arne Rømo Fosen videregående skole
Randi Vinge-Granmo Frosta frisør og velvære
Hilde Rudi Bråten Gauldal Videregående skole
Sissel Eggen Gauldal videregående skole
Grethe Oliv Kjøsen Gauldal videregående skole
Cecilie Simensen Ottem Grilstad fabrikker
Helen Kjøglum Grong vgs
Guri Amdal Grong videregående skole
Bernt Frode Engum Grong videregående skole
Eva Kvithyll Grong videregående skole
Bjørn Berg Heimdal vgs
Beate Berntsen Heimdal vgs
Rune Domaas Heimdal vgs
Magne Eggen Heimdal VGS
Unni Maria Klokkervold Heimdal VGS
Anne Krogstadmo Heimdal vgs
Harm Kroon Heimdal VGS
Marianne Skog Nyborg Heimdal vgs
Brynhild Anna Røst Heimdal vgs
Ann Karin Solberg Heimdal vgs
Britt Iren Utseth Heimdal vgs
Line Aina Hansen Heimdal vgs, HO avdeling
Sissel Sandvik Holm Heimdal videregående skole
Berit Konstad Heimdal videregående skole
Bendik Thrana Heimdal videregående skole
Laila Sommerschild Heimdal videregående skole Helse og oppvvekstfag
Anne-stina Rusten Heimdal videregående skole, Vg1 helse- og oppvekstfag
Ronald Teigen Hell Robotics
Even Veie Hell Robotics
birgitte gullesen Helse-og-oppvekst
Ann Mari Hamland IFjobb AS
Jason Ready Ikt Servicefag
Birgitte Lauvstad Institutt for lærerutdanning, NTNU
Torunn Sneeggen Johan Bojer og Inderøy videregående skole
Tor Johansen Johan Bojer vgs Rissa
Maria Sletvold Johan Bojer vgs skolested Leksvik
Knut Ove Karlsen Johan Bojer vgs., skolested Leksvik
Gunhild Røst Johan Bojer vgs., skolested Leksvik
Anita Langdahl Johansen Kattem Helse og velferdssenter
Toril Brodahl KS
Annikken Kjær Haraldsen KS Trøndelag
Astrid Nilssen Kyrksæterøra vgs
Ingrid Hoftun Kyrksæterøra vgs.
Randi Kalland Kyrksæterøra vgs.
Janne Kathrine Aune Kvernmo Leva- Fro
Morten Røstad Leva-Fro as, Profilering
Ingvild Berre Levanger vgs
Marit Wang Eriksen Levanger vgs
Lillian Brønseth Levanger videregående skole
wenche heir Levanger videregående skole
Heidi Herje Levanger videregående skole
Kristine Svendsen LO
Tone A. Vorseth Graneggen LOs distriktskontor i Trøndelag
Andrea Øvrebust Høiseth Høiseth Lærligerådet i Trøndelag
Harald Granheim Lærlingekompaniet i Trøndelag
Karina Zemaityte Lærlingerådet i Trøndelag
Ole Kristian Lona Moa Lærlingrådet i Trøndelag
Ellen Birgitte Tryti Malvik vg skole
Nina Ekle Malvik vgs
Kari Haugen Malvik vgs
Ida Marie Juul Malvik Vgs
Nina Elgåen Olsen Malvik vgs
Elin Karpinski Strandheim Malvik vgs
Ane Pauline Ugelvik Malvik vgs
Per-Otto Larsen Malvik vgs elektrofag
Lene Johanne Sylte Malvik Videregående skole, avd. helse- og oppvekstfag
Lars Mikkelsen Meldal veideregående skole
Kjetil Johnsen Meldal vg skole
Christine Linaae Aune Meldal vgs
Audun Bjørnås Meldal vgs
Anne Sølberg Engstrøm Meldal vgs
Ronald Lindberg Meldal vgs
Vidar Rennan Meldal vgs
Anne Lise Kirkholt Meldal videregående skole
Per Sigbjørn Stølen Meldal Videregående skole
Marianne Jordhøy Melhus vg skole
Lillian Ofstad Melhus vg.skole
Anita Grøtan Melhus vgs
Berit Bordal Larsen Melhus vgs
Berit Aune Ølstøren Melhus vgs
Inger Lise Husdal Melhus vgs, Bygg-og anleggsteknik
Hege Kolberg Melhus vgs/Service og Samferdsel
Helene Stav Melhus videregående
Tor Borthen Melhus videregående skole
Lisbet Drøyvold Melhus videregående skole
Harry Ervik Melhus videregående skole
Arild Rekstad Melhus videregående skole
camilla Torseth Melhus vidergående skole, avdeling helse og oppvekst
Hege Myhre Midtre Gauldal
Janne Helene Håkonsen Mrelhus vgs
Gunnar Johansen Mære landbruksskole
Geir-Åge Svenning Mære landbruksskole
Eirik Snekvik Møller Bil Trøndelag
Jan Ove Winum NCC Industry A/S
Therese Mossing Eidsaune Nelfo Trøndelag (NHO)
Tord Lien NHO Trøndelag / Yrkesopplæringsnemnda
Siw Dyrnes Normal
Emma Marie Sivertsen Normal Orkanger
Helena Grzonkwska Nortura Malvik
Jan Erling Haugsand Nortura Malvik
Eva Malvik Nortura Malvik
Arne Berg Nortura, Malvik
Hugo Alexandersen NTE
Roger Bergh NTNU
Ingrid Goldmann NTNU
Monica Kaas NTNU
Julie Leonardsen NTNU
arve leraand NTNU
Eli Smeplass NTNU
Steinunn Thorsteinsdottir NTNU
Britt Karin Utvær NTNU
Kåre Fiskvik NTNU/ Institutt for lærerutdanning
Linda Katrine Brøndbo OKS Trøndelag
Geir Lasse Gartland OKS Trøndelag
Tove Helbostad OKS Trøndelag
Rita Øiahals OKS Trøndelag SA
Terje Stig Amundsen Olav Duun vgs
Skjalg Brecke Olav Duun vgs
Roger Strømmen Olav Duun videregående skole, Trøndelag fylkeskommune
Jostein Dahl Ole Vig vg skole, Stjørdal
Zsuzsanna Evensen-Földi Ole Vig vgs
Ragnhild Moe Ole Vig vgs
Kristine Vistnes Ole Vig vgs
Kaare Kalvik Ole vig videregående skole
Tor Anders Gulbrandsen OLKT SA Trøndelag
Leif Erik Sallaup Oppdal VGS
Torkel Kant Oppdal Videregående Skole
Ragnihld Mjøen Oppdal videregående skole
Marthe Korneliussen Oppl.ktr for byggfagene i Trøndelag
Marit Klev Opplæringskontoert for hotel og restaurantfag
Geir Ulriksen Opplæringskontoret bilfag- Trondheim.
Lisbeth Kristin Schjelde Opplæringskontoret BTV
Ole Johan Brovold Opplæringskontoret for Bilfag AS Trondheim
Steinar Iversen Opplæringskontoret for hotell- og restaurantfag i Trøndelag
Oddny Langørgen Opplæringskontoret for mat- og servicefag i Trøndelag
Terje Nørstebø Opplæringskontoret for mat- og servicefag i Trøndelag
Unni Korstad Hammer Opplæringskontoret for mat-og servicefag i Trøndelag
Kristine Elise Larem Opplæringskontoret for Transportfag
Egil Grønbakken Opplæringskontoret i Oppdal og Rennebu SA
Marthe Arntzen Opplæringskontoret i Sør-Fosen
Evelyn Sæther Opplæringskontoret i Sør-Fosen
Jannike Sæther Opplæringskontoret i Sør-Fosen
Liv Randi Arntzen Thorsø Opplæringskontoret i Sør-Fosen
Eirik Granaas Opplæringskontoret NTNU
Sissel Utgaard Opplæringskontoret NTNU
Lars Arve Larsen Orkdal vgs
Magni Løseth Orkdal vgs
Morten Slupphaug Orkdal vidaregåande skole
Kirsti Øyum-Jakobsen Orkdal vidaregående skole
Ingunn Olsen Berg OTEK sør i Trøndelag
Anders Røhmen OTEK Sør i Trøndelag
Idar Størseth OTEK sør i Trøndelag
Anita Blikeng Personaltjenesten, Trondheim kommune
Joakim Holmberg Personaltjenesten. Avdeling for opplæring
Sissel Johansen Prima Arena AS
Eva Reiten Prima Arena AS
Arne Kristian Fredriksen Ranheim idrettslag
Espen Lerfald Rørentreprenørenes opplæringskontor Trøndelag
Kjell Inge Breivoll Røros vgs
Marit Heggeriset Seksjon fag- og yrkesopplæring
Kari Johanne Finnland Selbu vgs
Vegard Sætnan Selbu videregående skole
Nina Pevik Senter for opplæring i anleggsgartnerfaget - SOA
Liv Beate Eidem SEOS -Elektrofagenes Opplæringskontor
Helen Hol Skaun kommune
Knut Hølås Skjetlein vgs
Arve Karlstrøm Skjetlein vgs
Steinar Kvam Skjetlein videregående skole
Asgeir Murvold Skogselskapet i Trøndelag/WoodWorks
Kari Berg St.Olavs Hospital
Ola Morten Skaugen St.Olavs Hospital
Mona Andreassen St.Olavs hospital HF
Yngvil Henriette Andersen Stavne Trondheim KF
Jorid Bakkan Johansen Steinkjer kommune
Kari Trøan Aune Steinkjer vgs
Astrid Utgård Steinkjer vgs acd OKINT
Torbjørn Strøm Steinkjer videregående skole
Bente Svenning Steinkjer videregående skole
Berit Eriksen Strinda VGS
Svanhild Gjershaug Strinda vgs
Camilla Johansen Strinda vgs
Rita Olene Juliussen Strinda vgs
Silvia Kåsbøll Strinda vgs
Jan Inge Pedersen Strinda vgs
Betty Rabben Strinda vgs
Janicke Rangø Bu Strinda vgs
Eli Reiten Aksdal Strinda vgs
Lise Synnøve Stereten Strinda vgs
Frøydis Berg Valstad Strinda vgs
Karin Lindgjerdet Strinda VGS - Helse og oppvekstfag
Heidi Skjetne Strinda vgs avd HO
Tone Guttormsen Strinda vgs. Helse- og oppvekstfag
Geir-Rune Larsen Strinda videregående skole
Odd Skavern Strinda videregående skole
Heidi Wiken Strinda videregående. Avd. Helse og oppvekst
An-Magritt Anshus Thora Storm vgs
Ingunn Aasen Børresen Thora Storm vgs
Solveig Eldegard Thora Storm vgs
Silja Ryum Thora Storm vgs
Dorthe Skjervstad Thora Storm vgs
Eva Wågø Thora Storm VGS av HO
Solveig Lange Thora Storm vgs.
Helene Ystgaard Thora Storm videregående skole.
Live Tøsse Bjørnstad Thora Storm, Service og Samferdsel
bjørn stokka Tide buss
Vigdis Barikmo Tiller VGS
Merete Faugstad Tiller vgs
Børge Iversen Tiller VGS
Lillian Kallekleiv Tiller vgs
Kristin Strøm Lund Tiller vgs
Erlend Bergh Tiller vgs, SS
Arne By Årbogen Tiller vgs.
Mariann Berg Tiller videregående skole
Jon Anders Kleven Tiller videregående skole
Emel Ozcan Tiller videregående skole
Gjermund Hov TINE
Roger Sæther TIP
Roar Hildonen To Rom og Kjøkken
Marianne Jamtøy Trondheim Katedralskole
Karine Lee Blomstrøm Trondheim kommune, avd. for fagopplæring
Anne Olden Langmo Trondheim kommune, avd.for fagopplæring
Kirsti Marie Talmo Trondheim kommune, Personaltjenesten
Elin Buholm Trondheim kommune, Personaltjenesten/Avd. for fagopplæring
Tone Solberg Trondheim kommune, Personaltjenestesten, avdeling for fagopplæring
Kari Sofie Iversen Trondheim voksenopplæringssenter
Lene Haaheim Trondheim voksenopplæringssenter vgs.
Torild Hagen TROVO
Kine Myhre TROVO VGS
Marit Skjærvold TROVO- videregående opplæring
Gunhild Skjei Trøndelag brann- og redningstjeneste IKS
bjørn aspaas trøndelag fylkeskommune
André Bakeng Trøndelag fylkeskommune
Marit Størvold Damås Trøndelag fylkeskommune
Marie Nesset Trøndelag Fylkeskommune
Kolbjørn Rygh Trøndelag fylkeskommune
Christer Grønnesby Trøndelag fylkeskommune- utdanning
Mai Helen Reksen Trøndelag fylkeskommune, Avd. UTD
Bente Kvam Trøndelag fylkeskommune, Avd. utdanning
Ingunn Strugstad Trøndelag fylkeskommune, Avdeling Utdanning, Seksjon fag- og yrkesopplæring
Cecilie Hoff Klungerbo Trøndelag fylkeskommune/avdeling utdanning
Toril Boldermo Skjetne UTD
Inger Jorunn Åsbø UTD
Wenche Nygård Utdanningsforbundet Trondheim (Byåsen videregående skole
Monica Haaseth Utdanningsforbundet Trøndelag
Erling Skjelstad Utdanningsforbundet Trøndelag (Thora Storm vgs)
lars haukø Utdanningsforbundet, Trøndelag
Christopher Falck Anderssen Veidekke Entreprenør AS
Ove Austmo Verdal videregående skole
Gro Nedberg Grønlid Verdal videregående skole
per anders ward verdal videregående skole
Tove Riseth Voksenopplæringen , Midtre Gauldal
Britt Randi Bjøntegaard Voll Gårdsbarnehage as
Håvar Engen Åfjord VGS
Elise Meling Kandal Åfjord vgs
idar ramsø Åfjord vgs
Astrid Coyne Åfjord Videregående Skole